sobota 22. decembra 2012

Bol u nás Ježiško

Včera bolo síce len 22.12. ale my sme mali už štedrovečernú večeru. Pripravila som kuraciu polievku, kuracie stehná v trojobale vysmážané v rúre, majonézový šalát (s domácou majonézou), šošovicové karí, aloo gobi masala, dusenú ryžu a opekané zemiačky. Všetkým jedlo veľmi chutilo, všetko chutilo ako malo.

Ale k večeru sa deti akosi rozkýchali, Salonke stúpla teplota a tak miesto darčekom som ich uložila spinkať. Ježiško priletel "komínom" v noci a ráno deti ešte v pyžamkách utekali skontrolovať, či nájdu svoje darčeky :) Mali sme krásne Štedré ráno a po darčekoch nasledovala domáca vianočka s horúcou čokoládou.


Vás to čaká zajtra, tak majte krásny deň :)

6 komentárov:

 1. kraaasne fotocky Miska! tvoje dievcata su strasne zlate a ta radost a ziara v ockach je uzasna! :))) prajem ti krasny Vianocny cas :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Miška, posielam k Vám trochu slovenskej zimy a snehu, pohodu a radosť nemusím :), tá je z fotiek viditeľná! Pekné vianočné sviatky celej tvojej rodinke!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dakujeme diavcata :) aj vam pekne Vianoce.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherné fotky Miška, nádherná vianočná atmosféra a prajem aj naďalej všetko najkrajšie a všetko dobré! :-)...dáko nestíham, tak až teraz sa ozývam...dúfam, že Salonke je už lepšie, posielam veľa zdravíčka!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nádherné fotky Miška, vidno že deti si to užili a mali krásne Vianoce. Laura

  OdpovedaťOdstrániť