Aj kedysi sa ľudia sťahovali za prácou a za prísľubom niečoho lepšieho. A tak aj nás zasa čaká sťahovanie. Všetky skrine už zývajú prázdnotou, na podlahe sa nakopili krabice a kufre, celý byt ovláda organizovaný chaos a dnes odo mňa chce každý tisíc vecí naraz.... Zajtra nás čaká 4 hodinová cesta a následne vybaľovanie. Tentokrát budeme bývať priamo v liahni na krevety, pri mori... už sa teším na ten kľud a čerstvý vzduch.
Zatiaľ som nové prostredie videla len v noci, takže okolie neviem celkom ako vyzerá a byt bol v štádiu opravovania a maľovania.
Zatiaľ som nové prostredie videla len v noci, takže okolie neviem celkom ako vyzerá a byt bol v štádiu opravovania a maľovania.
Ako správna slovenka by som na zajtrajšiu cestu mala vypražiť rezne a nakrájať chlieb 😀 ale miesto toho som len deťom napiekla malé rožteky, aby mali do čoho zahryznúť počas cesty. Recept na ne nájdete na tejto stránke. (ak by niekto mal záujem, vložím sem aj preklad receptu do slovenčiny).

.jpg)
.jpg)














.jpg)




















